V životě ženy hraje důležitou roli hormonální systém. Ovlivňuje měsíční cykly - menstruaci, ovulaci, vnitřní vyladění ženy, měny v souvislosti s menopauzou, které se mohou vracet po dlouhá léta. Možná  spoléháme na tablety a bylinky.  Možná  nevíme, že existují  velmi zajímavá jógová cvičení,  která pracují s ženskou energií, s ženským hormonem, která nás mohou  připravit na menopauzu, mohou odstranit  návaly a pocení, pomohou  nás  vnitřně  vyladit,  ale také oživit naše pravidelné cvičení. Také  mužské  tělo je ovládáno hormony. Pro  muže  nabízíme  specielní  cvičební  sestavu.

H O R M O N Á L N Í   J Ó G A

Podporuje zdraví ženy ve všech jejích životních fázích a cyklech, upravuje hormonální systém, zvyšuje kreativitu a hodí se ke každodennímu obnovování životní radosti. Pomáhá znovuobjevit a osvěžit své vlastní tělo v harmonii s duchem a myslí, řeší  změny  nálad  v souvislosti s měsíčními cykly a zdravotní  potíže při menopauze.
Přirozeně odstraňuje potíže způsobené nízkou hladinou hormonů jako je: premenstruační syndrom, symptomy přechodu, návaly, nespavost, emocionální nestabilitu, pocity stresu,  paniky,  deprese a nerozhodnosti,  intelektuální  symptomy,  snížení  paměti, cysty na vaječnících (PCO), neplodnost, suchou pleť, vypadávání vlasů a lámavé nehty.

Vytvořila ji  Dinah Rodrigues  z Brazílie po mnoha letech praxe. Podnět  ke vzniku  Hormonální  jógy dal Dině  Rodrigues její  gynekolog, když uviděl, v jakém  perfektním stavu má tělo a jak nezvykle vysoké hladiny  hormonů  si  udržela  i  po šedesátce,  požádal  ji  o vytvoření sestavy cviků  pro jeho pacientky. A protože byl lékař zpočátku skeptický, že by mohla jóga takto působit, rozhodli se začít účinky Hormonální jógy na ženy zkoumat.   

Kurz vede zkušená cvičitelka  PaedDr. Martina Mangová  www.lunarnijoga.cz

Datum: Cena:
   


Na přání účastníků jsme upravili režim kurzu:

Dříve: sobota  2 cvičební bloky + neděle 1 blok.

Nyní: pátek od 18 hod. 1 cvičební blok, sobota 2 cvičební bloky, končíme večeří.

Jak se k nám dostanete - pozor změny v dopravě !!!

Kurz začíná v pátek v 18 hodin v návaznosti na dopravu busem 368 v 17,15 hod. maximálně v 17,45 ze stanice metra C Ládví do stanice Bašť.

Na stránce "O nás" je k rozklepnutí celý jízdní řád vč. jízdného.

Fotogalerie: Hormonální jóga