Malování pravou mozkovou hemisférou

Dvou a půl denní kurz osobního rozvoje. Další opakování úspěšného kurzu. Úžasné výsledky.

Řešení osobních problémů a personálních vztahů, práce s energiemi, využití kreativity pravé mozkové hemisféry při tvorbě portrétu. Vývoj kresby v souvislosti s vývojem osobnosti. Dosažené výsledky jsou příjemně překvapivé nejen při kresletí, ale i v životě. Neumíte kreslit? To je další problém, který perfektně zvládnete.

PRO KOHO JE KURZ URČEN?

Pro všechny, kteří si chtějí potvrdit, že talent, který měli jako děti, o kterém možná ani nevěděli a který se možná kritickým učitelům a rodičům podařilo potlačit, mohou znovu oživit. Pro ty, kteří chtějí překvapit sami sebe, úžasně podpořit své sebevědomí, nebojí se zkusit něco nového. Významně se hodí pro rodiče, učitele, vychovatele a také pro všechny, kdo se připravují na talentové zkoušky.

CO VÍT SEBOU:

Vlastní nebo cizí portrét - fotografii (nejlépe digitální) černobíle vytštěná zvětšená do velikosti A4 (možno o málo menší) a to buď vlastní nebo jiné blízké osoby, nejlépe pohled zepředu, možno větší počet (k výběru).

Při kreslení portrétu lze využít i možnosti "srovnat se" s blízkou osobou, se kterou nejsou nebo nebyly naše vztahy nejlepší, se kterou jsme se např. nestačili "rozloučit" a přinést si jako předlohu jeho foto.

Veškeré pomůcky jsou k dispozici.

 

Datum: Cena:
  2200/ 2000/ 1400 Kč

Cena 2000 Kč při úhradě zálohy 1000 Kč min. 2 týdny před začátkem kurzu, cena 1400 Kč pro dalšího člena stejné domácnosti. 

Fotogalerie: Malování pravou mozkovou hemisférou